Sport

Revolucioni te Skënderbeu, ja kush pritet të jetë trajneri i ri…


               Publikuar në : 18:40 - 19/06/18 |
mapo.al

Me Ilir Dajën që mbetet vetëm për t’u konfirmuar zyrtarisht largimi nga Skënderbeu dhe kalimi te Flamurtari, drejtuesit e klubit korçar po bëjnë plane të tjera për kreun e pankinës.


“Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se, trajneri i ri pritet të jetë Orges Shehi.

Kapiteni dhe njëherësh portier i Skënderbeut do të tërhiqet nga futbolli dhe kësisoji drejtuesit i kanë propozuar që të vijoj detyrën e trajnerit, të paktën deri në janar të vitit të ardhshëm, kur dhe do të jetë mësuar vendimi i KAS-it të Lozanës.

Shehi i ka kryer kurset e nevojshme të kualifikimit për t’u licencuar nga FSHF./Panorama Sport/


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas