ShowBiz

Reperi nuk përmbahet në plazh, i kap të pasmet këngëtares… (po shkoni gjeni një dhomë)


               Publikuar në : 17:47 - 28/03/18 |
mapo.al

Reperi G-Easy dhe këngëtarja Halsey kanë dhuruar disa skena të nxehta në Miami.


23-vjeçarja ishte veshur me një palë bikini të bardha, ndërsa duket se reperi G-Easy nuk ka duruar dhe i ka vënë dorën në të pasme gjatë një momenti kur ata po qëndronin mbi një dyshek në ujë,

Momenti është fokusuar nga paparacët të cilët i kanë ndjekur ata gjatë të gjithë kohës.

Halsey ishte e shoqëruar nga një grup shoqesh, modele të famshme në SHBA.

<
>
EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami. 26 Mar 2018 Pictured: Halsey; G-Eazy. Photo credit: MEGA TheMegaAgency.com +1 888 505 6342
4A9AB97E00000578-5550019-Fabulous_Halsey_is_currently_on_break_from_her_tour_Hopeless_Fou-a-20_1522169429928 4A9ABA2A00000578-5550019-Smiling_star_The_beauty_laughed_and_grinned_during_her_beach_day-a-21_1522169429940 4A9ABB3C00000578-5550019-image-a-64_1522165794449 EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami EXCLUSIVE: Singer Halsey wears a white bikini as she relaxes with boyfriend G-Eazy on a yacht in Miami jj


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas