Ekonomi

Remontet në linja, stakohet energjia sot në disa zona të Tiranës
               Publikuar në : 08:15 - 30/08/18 |
mapo.al

Sot më 30 gusht do të stakohet energjia elektrike për një rrugë dhe tre fshatra në Tiranë.


OSHEE njoftoi se: “për shkak të punimeve të planifikuara në kabinën Alba Flor 20 Kv, në vijim të masave për mirëmbajtjen e rrjetit të shpërndarjes, më datë 30 gusht, nga ora 10:00-12:00, do të ketë stakim të energjisë elektrike në fiderin L9 të nst Qendër.

Për pasojë do të mbetet pa energji rruga “Islam Alla” pjesërisht si dhe fshatrat Krekës, Shënvasil, Nivicë.


Etiketa: , , , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas