Kryesore, Politika

Relax/ Djali i George Soros në Jug të Shqipërisë me Ramën… dhe një dedikim për kryeministrin

Djali i miliarderit George Soros, Alex Soros, ka vizituar bregdetin shqiptar të jugut. Aleksandër Soros ka publikuar edhe një foto në Instagram me kryeministrin Edi Rama.


Në postimin e tij në Instagram, Soros shkruan se është shumë i lumtur që po kalon kohë me Ramën.

“Fantastike të jem sërish në Shqipëri dhe të kaloj pak kohë me kryeminstrin Edi Rama, njeriun më vizionar dhe të diskutojmë mbi progresin e Shqipërisë drejt integrimit evropian dhe bashkëpunimit rajonal”,- shkruan ai në Instagram.

 

PasPara

2 komente

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas