Kryesore

Relax/ Djali i George Soros në Jug të Shqipërisë me Ramën… dhe një dedikim për kryeministrin
               Publikuar në : 18:56 - 29/07/18 |
mapo.al

Djali i miliarderit George Soros, Alex Soros, ka vizituar bregdetin shqiptar të jugut. Aleksandër Soros ka publikuar edhe një foto në Instagram me kryeministrin Edi Rama.


Në postimin e tij në Instagram, Soros shkruan se është shumë i lumtur që po kalon kohë me Ramën.

“Fantastike të jem sërish në Shqipëri dhe të kaloj pak kohë me kryeminstrin Edi Rama, njeriun më vizionar dhe të diskutojmë mbi progresin e Shqipërisë drejt integrimit evropian dhe bashkëpunimit rajonal”,- shkruan ai në Instagram.

 


Etiketa: , , , ,

loading...
KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas