ShowBiz

Relax! Ami i Ermal Mamaqit shfaqet joshëse në një jaht…


               Publikuar në : 18:19 - 19/07/18 |
mapo.al

Moderatorja Amarda Toska është duke shijuar pafund kohën e saj në Francë.


Këtë herë ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në jaht më në formë se kurrë.

Vetëm pak muaj më parë ajo solli në jetë fëmijën e saj të dytë vogëlushen, Sia.

Ami ndodhet në Francë së bashku me bashkëshortin Ermal Mamaqi, këngëtaren Elvana Gjata dhe çiftin Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman.

Image

 


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas