ShowBiz

Relaks dhe për Viola Spiron, na prezanton njeriun më të dashur që e shoqëron

Më në fund pak relaks edhe për moderatoren bukuroshe, Viola Spiro. Ajo duket se nuk ka pritur për ditën e sotme, por e ka nisur që dje fundjavën e saj. Në ndalesën e parë që ka bërë në Llogora, Viola ka postuar foton me personin me të cilin do të kalojë këtë fundjavë.

Meqenëse pas përfundimit të botërorit ajo u largua për në Greqi me miq, tani ka vendosur t’i dedikohet nënës së saj, Brunilda si dhe motrës së saj Petrula. Vajzat kanë zgjedhur jugun si destinacion dhe prezenca e njëra-tjetrës do ju zbukurojë këto ditë. E ku ka më bukur se familja!

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas