Kryesore

Reagon Rama: Sulmi ndaj gazetares Lala, i patolerueshëm… e inkurajoj në këto momente…


               Publikuar në : 14:38 - 30/08/18 |
mapo.al

Pas sulmit mbi banesën e babait të gazetares Klodian Lala ka ardhur dhe një reagim nga Kreyministri Edi Rama.


Rama shkruan në një postim në Twitter se është e patolerueshme barbaria ndaj gazetares Klodiana Lala. Po ashtu pret me padurin ndëshkimin e keqbërësve.

REAGIMI

E patolerueshme barbaria mbi shtëpinë e gazetares Klodiana Lala! Ngjarja duhet zbardhur sa më parë dhe strukturat e shtetit janë të angazhuara maksimalisht. Mbështes e inkurajoj Klodianën në këtë moment kritik dhe pres me padurim ndëshkimin e keqbërësve.

Ramaaaaa


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas