ShowBiz

Reagon Nicki Minaj pas sherrit me Cardi B
               Publikuar në : 14:00 - 09/09/18 |
mapo.al

Këngëtaret Nicki Minaj dhe Cardi B kishin pasur një mosmarrëveshje mbrëmë në Javën e Modës në Nju Jork.


Pas ofendimeve që Nicki dhe Cardi shkëmbyen me njëra-tjetrën, erdhi deri dhe sulmi fizik.

Ishte dashur edhe intervenimi i sigurimit për të ndarë dy reperet, ndërsa Cardi B është fotografuar duke u larguar nga ndeja e mavijosur në fytyrë.

Sipas medieve të huaja, ishte Cardi B ajo e cila e kishte gjuajtur me këpucë Nickin, kurse sherri që pasoi mes tyre bëri që ata të jenë kryetema e medieve rozë.

Nicki Minaj ka publikuar një fotografi në rrjete sociale, si mesazh për Cardi B, pas përleshjes së mbrëmshme.

Në atë imazh, ajo shihet duke e shkelur syrin, e që të gjithë aluduan se i dedikohet reperes.

Image


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas