Kronika, Kryesore

Re tymi në Tiranë, magazina te rruga ‘Bardhyl’ përfshihet nga flakët

Një magazinë është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të hëne.

Ngjarja ndodhi në fillim të rrugës “Bardhyl”, në kryeqytet, ku një shtëllungë tymi mbuloi hapësirën përreth për disa minuta.Forca zjarrfikëse dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Nuk dihen ende rrethanat e rënies së zjarrit në magazinë.

Ky është një tjetër rast i përsëritur i zjarrreve në magazina.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas