Kronika

Re tymi në Tiranë, magazina te rruga ‘Bardhyl’ përfshihet nga flakët


               Publikuar në : 20:01 - 16/07/18 |
mapo.al

Një magazinë është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të hëne.


Ngjarja ndodhi në fillim të rrugës “Bardhyl”, në kryeqytet, ku një shtëllungë tymi mbuloi hapësirën përreth për disa minuta.

Forca zjarrfikëse dhe policia kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Nuk dihen ende rrethanat e rënies së zjarrit në magazinë.

Ky është një tjetër rast i përsëritur i zjarrreve në magazina.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas