ShowBiz

Rasheli publikon foton pa makijazh dhe i lë të gjithë gojëhapur


               Publikuar në : 20:19 - 07/04/18 |
mapo.al

Rashel Kolaneci është një nga vajzat më të përfolura të mediave rozë për shkak të formave të saj bombastike.


Ajo është përfolur shumë për ndërhyrje estetike në trup dhe fytyrë.

Ndërkohë që ka deklaruar se ka bërë vetëm buzët dhe asnjë pjesë tjetër të trupit të saj, ka postuar një foto tërësisht natyrale.

Ish-velina, u ka mbyllur gojën të gjithëve me foton ku duket perfekte.

Komentet nga ndjekësit e saj kanë qenë pozitive duke e përgëzuar atë për pamjen natyrale.

<
>
5-6 7 663f6a8a920fceca706c00f7ff06af6a51c9cb19_1514330174092-640 2018-02-27-17_47_10-21980367_130712500903651_1951081678386495488_n1.jpg-E2808E-Photos auto_55555555-index-892x10241511280731 auto_Rashel_Kolaneci11523036574 auto_Rasheli_pa_grim1523036575 rashelcover-620x385 Rashel-Kolaneci Rashel-Kolaneci-2


Etiketa: , , , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas