ShowBiz

Rashel Kolaneci tregon më në fund pse iku nga ‘Xing’, Ermal Mamaqit do i vijë ‘hidhur’


               Publikuar në : 09:54 - 09/06/18 |
mapo.al

Rashel Kolaneci është bërë një nga emrat më të lakuar në median rozë dhe falë pranisë së saj si velinë në ‘Xing’ me Ermal Mamaqin.


Por arsyeja e largimit të saj nga ai emision, për t’u zëvendësuar mbeti disi enigmë.

E pyetur nga një fanse e saj pse zgjodhi të largohej ajo ka befasuar disi me përgjigjen.

“E the dhe vetë, ngaqë jam super femër”, i është përgjigjur Rashela ndjekëses që i ka drejtuar pyetjen.

 


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas