Kryesore

Rama: Zgjedhjet u bënë vjet, të tjerat do të zhvillohen pas…


               Publikuar në : 20:41 - 06/06/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama foli sot per portalin “Shqiperiaqeduam.al”, te cilen e quajti “një mekanizëm bashkëveprimi mes qeverisë dhe njerëzve të zakonshëm për të kapërcyer pengesat administrative në zgjidhjen e halleve individuale e të problemeve të komunitetit, si edhe luftuar kështu së bashku, vonesat e pajustifikuara dhe kulturën e vjetër të rryshfetit në zyrat e shërbimeve për qytetarët”.


Por ne videon e transmetimit live ne FB, kjo ka ndezur shume komente dhe nje pjese te madhe te tyre, kritika dhe medyshje Rama u ka kthyer pergjigje.

Në një prej këtyer përgjigjeve, Kryeministri duket se ka shuar të gjithë zërat që thonë se mund të kemi zgjedhje të parakohshme në Vjeshtë.

 

<
>
per1 per2 per3 per4 per5


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas