Kryesore

Rama u bën ftesë të re studentëve: Gati për komunikim të hapur


               Publikuar në : 08:58 - 10/12/18 |
mapo.al

Kryeministri, Edi Rama ka shkruar sërish sot në rrjetin social “Facebook” teksa fton studentët dhe pedagogët për dialog në lidhje me kërkesat e tyre.


Shefi i qeverisë shkruan se do të jetë drejtpërdrejt në rrjetin social dhe për këtë  ka ripërsëritur faktin se të gjithë studentët e interesuar janë të mirëpritur të diskutojnë për shqetësimin e tyre.

“MIRËMËNGJES 😀dhe me rikujtesën për komunikimin e hapur, LIVE, sot në 11.00 në këtë faqe, me studentë a pedagogë të interesuar për të dialoguar mbi Universitetin, ju uroj një javë të mbarë🌹”, shkruan Rama.


Etiketa: , ,

KOMENTO (2)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. KM duhet te veproje jo te dialogoje. I semuri eshte ne urgjence. Ky thot prisni. Fenomeni eshte 25 vjecar. Prej ca mund te presesh qe te shpetoj ndonje cope. Nje drejtoreshe dari i shkon fixi i filip cakullit dhe i merr nje shum te madhe per mos me e publiku. Cdo gja rregullohet dhe drejtoresha nga 4000 euro e ban 5000 euro vendin e punes. Ku kam me i nxjerr lekt qe i dhashe filipit ju thore drejtoresha kandidateve per mesues. Kjo do te thote qe fenomeni eshte krejtesisht i njohur. Pse te rrotullohemi kot. Po deshe vepro ose mos i lodh kot njerezit se i tejlodhe

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas