Kryesore, Politika

Rama u bën ftesë të re studentëve: Gati për komunikim të hapur

Kryeministri, Edi Rama ka shkruar sërish sot në rrjetin social “Facebook” teksa fton studentët dhe pedagogët për dialog në lidhje me kërkesat e tyre.


Shefi i qeverisë shkruan se do të jetë drejtpërdrejt në rrjetin social dhe për këtë  ka ripërsëritur faktin se të gjithë studentët e interesuar janë të mirëpritur të diskutojnë për shqetësimin e tyre.

“MIRËMËNGJES 😀dhe me rikujtesën për komunikimin e hapur, LIVE, sot në 11.00 në këtë faqe, me studentë a pedagogë të interesuar për të dialoguar mbi Universitetin, ju uroj një javë të mbarë🌹”, shkruan Rama.

PasPara

2 komente

  1. KM duhet te veproje jo te dialogoje. I semuri eshte ne urgjence. Ky thot prisni. Fenomeni eshte 25 vjecar. Prej ca mund te presesh qe te shpetoj ndonje cope. Nje drejtoreshe dari i shkon fixi i filip cakullit dhe i merr nje shum te madhe per mos me e publiku. Cdo gja rregullohet dhe drejtoresha nga 4000 euro e ban 5000 euro vendin e punes. Ku kam me i nxjerr lekt qe i dhashe filipit ju thore drejtoresha kandidateve per mesues. Kjo do te thote qe fenomeni eshte krejtesisht i njohur. Pse te rrotullohemi kot. Po deshe vepro ose mos i lodh kot njerezit se i tejlodhe

  2. PA SHIHNI O POPULL,
    I PASKAN RËNË PUPLAT KTI KM GJEL DJE E PULË SOT.

    RAMËË, ËSHTË VONË TASHMË.
    BËJ VALIXHET GATI DHE KRISJA SI GRUEVSKI. MBATHJA NË ANADOLL E KËRKO AZIL POLITIK.

    TUNG!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas