Aktualitet, Kryesore

Rama tregon projektin: Si do lidhet Gjirokastra me bregdetin, shmanget Qafa e Muzinës

Kryeministri Edi Rama ka postuar sot pamjet e projektit te rruges Kardhiq – Delvinë, një nga projektet e paketës transformuese për ekonominë dhe turizmin e të gjithë zonës.


Sipas projektit, Gjirokastra lidhet shumë me shpejt me bregdetin, pasi evitohet Qafa e Muzinës.

Postimi i Rames 

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto pamje të rrugës Kardhiq – Delvinë, një nga projektet e paketës transformuese për ekonominë dhe turizmin e të gjithë zonës, që siguron lidhjen shumë më shpejtë të Gjirokastrës me bregdetin duke evituar Qafën e Muzinës për të vijuar përmes Nivicës, ju uroj një javë të mbarë 🌹

PasPara

1 koment

  1. Po pse gjith kjo propogande o edi po beje nje her e pastaj na trego, po ti nuk do te punosh se ke 5 vite qe nuk ke bere asgje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas