Kryesore, Politika

Rama shkon urgjent në zyrën e Metës, zbardhet tema e bisedës

Pasditen e sotme Edi Rama ka takuar Ilir Metën në zyrën e këtij të fundit.


Mësohet se takimi ka zgjatur rreth 30 minuta.

Burimet pohojnë se tema kryesore e diskutuar në këtë takim ka qenë lidhur marrëveshjen mes Shqipërisë dhe Greqisë për çështjen e detit.

PasPara

2 komente

  1. Po per Teatrin Kombetar nuk kane biseduar?
    Mos jepni me gjysma lajmesh, apo gjysma gazetaresh jeni

  2. EPO ESHTE ME ‘ ME RENDESI DET , ,SESA TEATRI ,MEGJITHAE EDHE , AJO ESHTE PJESE E TE GJITHVE .RENDESI KA TE BIEN PALAT DAKORT PER CKA KANE ME REALIZU ME QENE SHTET APO MIQESOR PER VENDIN SPEKTE ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas