Kryesore

Shikojeni këtë varfanjak!


               Publikuar në : 16:09 - 28/11/14 |
mapo.al

vjedhaj energjiseKryeministri Edi Rama ka denoncuar sot një tjetër mënyrë të vjedhjes së energjisë elektrike.


“Shikojeni pak një “varfanjak” që fshihej pas fashës mbrojtese 300 KW! E kuptoni o njerëz se ç’i ka bërë fasha vendit?”, shkruan Rama në Twitter, duke e shoqëruar dhe me foto.

 KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas