Kryesore

Rama: Shihni si janë transformuar Alpet shqiptare!


               Publikuar në : 08:54 - 30/05/18 |
mapo.al

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka ndarë më ndjekësit në Facebook, një video, në të cilën përmblidhet transformimi i Alpeve shqiptare.


Sipas tij, Alpet nga një zonë e braktisur dhe e izoluar janë kthyer në një destinacion të jashtëzakonshëm turistik.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë përmbledhje në 120 sekonda të transformimit fantastik të Alpeve shqiptare, nga një zonë e harruar, e braktisur dhe e izoluar, në një destinacion të jashtëzakonshëm turistik gjithëvjetor, ju uroj një ditë të mbarë 🌹


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas