Kryesore

Rama shfaqet i buzëqeshur krah Ronaldos, portugezi i jep fanellën me autograf

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:58 - 25/08/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në stadiumin e Juventusin për të ndjekur sfidën kundër Lacios, por nuk është larguar pa bërë një foto me yllin portugez, Kristiano Ronaldo.


Pasi u shfaq me Presidentin e Juventusit, Rama tregoi për ndjekësit se ka takuar dhe Ronaldo pas ndeshjes.


Por udhëtimi  i Ramës drejt Torinos, nuk ka kaluar pa vëmendje, pasi opozita e akuzoi se ai ka shkuar atje me charter privat.


<
>
1535226483_ramaronaldo1 Rama-me-ronaldon1Etiketa: , , ,

Pas