Kryesore

Rama publikon videon: Po pastrohet llumi e zullumi në zyrat e shërbimeve për qytetarët


               Publikuar në : 08:24 - 27/07/18 |
mapo.al

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i urojë shqiptarët një ditë të mbarë me anë të një videoje nga zyrat e shërbimit për qytetarët.


Sipas Ramës me këtë mandat do të pastrohen të gjitha  zyrat e shërbimit nga llumi dhe do të kemi një ndryshim rrënjësor të shtetit në shërbime të njerëzve të zakonshëm.

MIRËMËNGJES 😃

dhe duke ju thënë të gjithëve, po shumë e drejtë, ka ende llum e zullum në zyrat e shërbimeve për qytetarët, ju them po ashtu se është po kaq e vërtetë se po bëhet përditë një hap, në çdo drejtim, që ky të jetë mandati i një ndryshimi rrënjësor të shtetit në shërbim të njerëzve të zakonshëm! Ditë të mbarë 🙏


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas