Kryesore

Rama publikon videon: Ja çfarë po ndodh në Lazarat


               Publikuar në : 08:09 - 08/08/18 |
mapo.al

Kryeministri Rama e ka nisur ditën sot duke ndarë lajmin për nisjen e punimeve për restaurimin e Urës së Kordhocës në Lazarat.


Kjo urë, jo vetëm është trashëgimi kulturore që daton prej vitit 1820, por sipas tij, dhe nyje e rëndësishme lidhëse në luginën e Drinos.

Mesazhi i Ramës 

MIRËMËNGJES😀dhe me lajmin e mirë të fillimit të punimeve për restaurimin e Urës së Kordhocës në Lazarat, trashëgimi kulturore që daton prej vitit 1820, por dhe nyje e rëndësishme lidhëse në luginën e Drinos, ju uroj një ditë të mbarë 🌹


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas