Kryesore, Politika

Rama publikon videon: Ja akset rrugore ku do të ndërhyhet!

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i urojë shqiptarët ‘një ditë të mbarë’ me anë të një videoinformacioni mbi të parën ndërhyrje serioze mirëmbajtjeje në rrugët kombëtare, pas 30 vjetëve.


Ndërkohë, sipas Ramës, faza e dytë e punimeve do të nisë sërish në shtator, dhe do t’i nënshtrohen ndërhyrjes 5 akse të tjera rrugore.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë videoinformacion mbi të parën ndërhyrje serioze mirëmbajtjeje në rrugët kombëtare të vendit pas 30 vjetëve, ju uroj një ditë të mbarë 🌹

PasPara

1 koment

  1. nuk di gje per te tjerat, por Shkoder-Muriqan eshte bere ne 2004-en. nuk behet as gjysma e 30 vjetshit…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas