Kryesore

Rama publikon videon: Ja akset rrugore ku do të ndërhyhet!
               Publikuar në : 10:35 - 26/07/18 |
mapo.al

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i urojë shqiptarët ‘një ditë të mbarë’ me anë të një videoinformacioni mbi të parën ndërhyrje serioze mirëmbajtjeje në rrugët kombëtare, pas 30 vjetëve.


Ndërkohë, sipas Ramës, faza e dytë e punimeve do të nisë sërish në shtator, dhe do t’i nënshtrohen ndërhyrjes 5 akse të tjera rrugore.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këtë videoinformacion mbi të parën ndërhyrje serioze mirëmbajtjeje në rrugët kombëtare të vendit pas 30 vjetëve, ju uroj një ditë të mbarë 🌹


Etiketa: , ,

loading...
KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas