Kryesore

Rama publikon videon e nyjës së Milotit: Nuk është 3D


               Publikuar në : 08:23 - 14/08/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama ka uruar edhe sot gjithë ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook, me një tjeter video, këtë radhë nga nyja e re e Milotit.


Teksa ironizon se pamjet jane reale dhe jo 3D si e akuzojnë shpesh, ai shkruan se vazhdon puna për rrugët dytësore deri në përmbylljen e plotë të kësaj vepre.

Mesazhi i Ramës 

MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto pamje (reale dhe jo 3D😉) të nyjes së re të Milotit, të hapur tashmë për qarkullimin e mjeteve duke lehtësuar ndjeshëm lëvizjen e dendur të këtij sezoni turistik, ndërsa vazhdon puna për rrugët dytësore deri në përmbylljen e plotë të kësaj vepre, ju uroj një ditë të mbarë 👍


Etiketa: , ,

KOMENTO (1)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Sekonda e 40 e videos shfaq nje aksident. Kamioni perfundon ne ndaresen mesore te autostrades pas perplasjes me nje veture te zeze qe sapo ka hyre ne autostrade me shpejtesi dhe ne menyre te gabuar (parakalim ne hyrje te autostrades!).

    Përgjigju ↓
CLOSE
CLOSE
Pas