Kryesore

Rama publikon videon: Aktivitetet që kanë gjallëruar vendin 2 muajt e fundit!
               Publikuar në : 08:34 - 12/07/18 |
mapo.al

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook, një video me aktivitetet shumta, të cilat kanë gjallëruar Shqipërinë këto 2 muajt e fundit.


Në videon e publikuar nga Rama janë regjistruar të gjitha aktivitetet, festat, në qytete dhe fshatra të ndryshme të vendit.

MIRËMËNGJES 😀

dhe me këto pamje të aktiviteteve të shumta që këto dy muaj kanë gjallëruar qendrat urbane dhe fshatrat nga veriu në jug me festat e traditës, festat e kulinarisë, festat e muzikës duke i dhëne ngjyra fantastike këtij sezoni, ju uroj një ditë të mbarë😊

#smilealbania


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas