Rama publikon video për ekonominë, qytetarët: Merru me krimin, vrasje çdo ditë…

Kryesore               Publikuar në : 10:41 - 11/08/18 |
enton palushi

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot duke publikuar një video për ecurine ekonomike në vend, punësimin dhe bizneset e reja që jane hapur.


Por kjo nuk është pritur mirë nga ndjekësit e tij në Facebook.

Ata i kujtojne se sot duhej shpallur zi për 8 viktimat, ndërkohë që dikush tjetër i kujton vrasjet që po shënohen përditë nga veriu në jug të vendit.

“MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë videoinformacion për ecurinë ekonomike, punësimin dhe bizneset e reja në vend, ju uroj një fundjavë të qetë 🌹”– shkruan Rama.

Pas videos kanë vërshuar komentet. 

komente

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas