Aktualitet, Kryesore

Rama publikon shifrat e të punësuarve: Sa ishin në maj 2013 dhe sa këtë vit

Bashkë me urimin për një ditë të mbarë, kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit e tij në FB disa shifra lidhur me numrin e punëtorëve të siguruar.

Rama ka zgjedhur muajin maj të vitit 2013, atë të vitit 2017 dhe në fundmajin e këtij viti.“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto shifra krahasimore të të punësuarve (në sektorin jobujqësor), që janë nxjerrë nga pasqyrat e muajve maj 2013, maj 2017 dhe maj i këtij viti, në Regjistrin e Sigurimeve Shoqërore të Republikës së Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë 😊”- shkruan Rama.

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas