Kryesore

Rama publikon pamje nga ‘Arena Kombëtare’, qytetarët e ‘masakrojnë’ në rrjet: Po i ngrihet…

Kryeministri Edi Rama ka postuar mëngjesin e sotëm një video mbi punimet që po kryhen në stadiumin “Arena Kombëtare”.

Video e publikuar nga Rama përfshin momentet nga nisja e punimeve dhe deri më sot.Por ndjekësit e Kryeministrit në rrjet nuk kanë nguruar të përdorin batuta dhe tallje në drejtim të tij.

“Arenës vetëm i ngrihet…”,- është një nga komentet poshtë videos së postuar nga Rama.

<
>
Screenshot_1 auto_arena-1-1024x6831520884406

 

 

PasPara

1 koment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas