Aktualitet

Rama publikon historinë e Dritanit: M’u ndërpre ndihma ekonomike, por tani marr dhjetëfishin
               Publikuar në : 10:47 - 04/04/18 |
mapo.al

Nëpërmjet një postimi në Facebook, kryeministri i vendit Edi Rama publikon historinë e Dritan Ozunit, i cili trajtohej me ndihmë ekonomike pre 35 mijë lekësh.


Menjëherë pas ndërprerjes së ndihmës, Zyra e Punës e punësoi dhe tashmë ai merr dhjetëfishin e asaj që i ofronte ndihma ekonomike.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me shembullin e Dritanit, që pas daljes nga skema e ndihmës ekonomike, nisi punën falë mbështetjes së Zyrës së Punës, ju uroj një ditë të mbarë 🌹


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas