Kryesore, Politika

Rama: Policia foli me vepra, opozita politikë me krimin

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ngjarjeve të fundit në Shkodër duke publikuar edhe shifra. Në një postim në Tëitter Rama thotë se sot Policia e Shtetit foli me vepra, ndërsa me llafet e atyre që ikën nga kuvendit nuk ia vlen të merresh duke e akuzuar opozitën se bën politikë me krimin.


“E vërteta e shifrave të krimit dhe rezultateve në vite të policisë në Shkodër flet qartë, paçka se s’çan dot në tregun mediatik. Sot Policia e Shtetit ka folur përsëri me vepra. Me llafet e kujt ikën nga Kuvendi për të bërë politikë me krimin qytet më qytet s’ia vlen të merresh”, shkruan Rama.

PasPara

1 koment

  1. Qe policies te flase me vepra duhet te paranfaloje krimin, o i kriminalizuar bastard. E mos e sulmo mut opziten sepse ajo te mean ne pusht et.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas