Aktualitet

Rama ndan me ndjekësit në FB historinë e Arjanës


               Publikuar në : 11:26 - 26/03/18 |
mapo.al

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, kryeministri i vendit Edi Rama, ka treguar se si Arjana, një nënë e re që për 10-vjet trajtohej me ndihmë ekonomike dhe pas ndërprerjes të kësaj të fundit ajo hyri menjëherë në punë.


“MIRËMËNGJES dhe me buzëqeshjen prekëse të Arjanës, një nënë e re që filloi punën pas 10 vjetësh të humbura në ndihmë ekonomike, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas