Aktualitet

Rama jep lajmin e mirë: Aeroporti i Tiranës është pasuruar me 10 destinacione të reja, ja cilat janë!


               Publikuar në : 08:36 - 02/05/18 |
mapo.al

Këtë mëngjes, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i përshëndesë shqiptarët me një lajm të mirë për të gjithë ata që kanë qëllim të udhëtojnë.


Sipas Ramës, fluturimet nga aeroporti i Tiranës janë pasuruar me 10 destinacione të reja.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me lajmin e mirë se në prag të sezonit të ri turistik, fluturimet nga aeroporti i Tiranës pasurohen me 10 destinacione të reja, ndërsa për 3 prej tyre dyfishohet kapaciteti për të lehtësuar fluksin e konsiderueshëm të turistëve që pritet këtë vit, ju uroj një ditë të mbarë🌹

* * *

Helsinki-Tiranë (11 Maj – 28 Shtator)

Kopenhagen-Tiranë (2 Qershor- 18 Gusht)

Budapest-Tiranë.

Moske-Tiranë (19 Qershor-11 Shtator)

Stokholm/Oslo/Goteborg (12 Maj – 2 Tetor)

Goteborg-Tiranë (6 Qershor – 3 Tetor)

Gdansk/Poznan/Warsaw/Prague/Katowice/LondonGatwick. Periudha e fluturimit nga Qershor deri në Shtator.

Tel Aviv – Tiranë. Periudha e fluturimit fund Qershori deri në 26 Tetor.

Luton-Tiranë. Fluturim në periudhën 19 Prill deri në 27 Tetor.


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas