Aktualitet

Rama ia shtron me mish dhe raki në Ballaban , qytetarët i përvishen: Është Ramazan, po agjërojnë njerëzit!

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me fermerët e Ballabanit, ku ka drekuar me ta.

Në pamjet e shpërndara live në ERTV, Rama shfaqet duke trokitur gotat me fermerët.Kaq ka mjaftuar që ndjekësit e shumtë të Kryeministrit në Facebook, t’i kujtojnë se ka nisur muaji i Ramazanit dhe se nuk është etike që të publikojë pjatat me ushqim.

 

PasPara

3 komente

  1. Mos ha ti, se nuk ha une per aresye se agjeroj. E kujt i plasi k…..
    Hani ore hani mish derri, por te eger ama dhe pini raki sa tu doje xhani.
    Po per ndonje pjeshkeze do te marrim leje ne xhami, u ftofshit ne bithe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas