Rama ia shtron me mish dhe raki në Ballaban , qytetarët i përvishen: Është Ramazan, po agjërojnë njerëzit!

Aktualitet               Publikuar në : 14:14 - 22/05/18 |
enton palushi

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me fermerët e Ballabanit, ku ka drekuar me ta.


Në pamjet e shpërndara live në ERTV, Rama shfaqet duke trokitur gotat me fermerët.

Kaq ka mjaftuar që ndjekësit e shumtë të Kryeministrit në Facebook, t’i kujtojnë se ka nisur muaji i Ramazanit dhe se nuk është etike që të publikojë pjatat me ushqim.

 

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

  1. Mos ha ti, se nuk ha une per aresye se agjeroj. E kujt i plasi k…..
    Hani ore hani mish derri, por te eger ama dhe pini raki sa tu doje xhani.
    Po per ndonje pjeshkeze do te marrim leje ne xhami, u ftofshit ne bithe.

    Përgjigju ↓
Pas