Kryesore

Rama hap dyqan në on-line, për të shitur kurbanin

 

E ndërsa është njoftuar se sot kreu i PS do të jetë në Preshevë për të shitur dhe promovuar librin e tij “Kurban”, në faqen  online (edirama.al) ai ka shtuar mundësinë që ata që se kanë deri më tani librin të mund ta blejnë këtë online. 10 euro kushton “Kurbani” i blerë nga dyqani online i Ramës, që siç reklamohet i shkon blerësit bashkë me autografin e kryetarit të socialistëve. Duket se kreu i PS nuk po e përdor internetin vetëm për të shpërndarë idetë e tij të “përlindjes së Shqipërisë”, por edhe si një mundësi për të tregtuar. 

PasPara

9 komente

 1. NUK KA FAJI SHOKU KOMANDANT<NUK PUNON ME NE BASHKI E NUK JEP ME LEJE NDERTIMI<TOM DOSHI ME SHOKE I KERKOJNE LEKET E "INVESTUARA"

 2. o gimo mos e permend tomen ore……sa per 'komandant' esht berisha .a e ke ven re se ai qe del nga rreshti asht anmik i partis e i popullit biles edhe po zdoli nga rreshti prap anmik asht sepse … kujto ketu gjith prokuroret e shqiperis,gjith presidentet dhe gjith drejtusit e institucioneve vte pamvaruna jan shpall banmiq e kriminel fut ketu edhe kundershtaret politik.aaaa kutoveeee

 3. I lumte Rames qe shkruan e jep mendime te qarta ,por nuk ke cti besh atyre egoisteve qe nuk kane aftesi e mencuri te shkruajne..

 4. Mapo-online, ju falenderoj per njoftimin.
  Menjehere do ta porosis sepse cmimi me duket shume me i ulet se sa cmimi qe afron nje shoqeri e shitjes se librave shqip online edhe ajo.

 5. kurbani i Rames eshte pastrim parashe dhe asgje tjeter ,ato milionat e eurove qe ka bere edi rama duhet te justifikohen se nga u bene keshtu qe kurbani i justificon te gjitha ,hajt gezuar o shqiptare dhe hollonja i qike trurin se do vdisni budallenj.

 6. Nga kopertina ky liber duket te jete HORROR ,ndersa nga titulli shume OLD FASHION.Sorry,por vertete keshtu duket.

 7. Per mua koherenca midis cfar shkruajti ne librin kurban dhe si po menaxhon vendin eshte e konsiderueshme

 8. E para: a ka Edi Rama te drejte shitje librash? Pra a ka nxjerre licence per shitje librash ne internet? E dyta: nese ka licenc, si kontrollohet nga enti i tatimeve se sa shitje ai ben? Dhe e treta: sa taksa ka mbledhur shteti shqiptar nga shitja e librave te tij ne internet?

 9. jam plotesisht dakort me Lumen e Kuqe qe me keto shitje sikurse eshte Kurbani dhe Zhgaravinat ekspozite behet pregatitje qe pas Reformes ne Drejtesi Rama te Justifikoje te ardhurat.Per sa u perket te dy shitjeve ai per te mare faturat me shumat fantastike te shitjeve duhet te kete paguar para te madhe ,sepse asnjera nga ato nuk ka vlera.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas