Kryesore, Media

‘Rama flirt me Bregun? Berisha, si baba. Veliaj si robot…’, ekspertja e komunikimit flet për politikanët…

Episodi më i ri i “Fol me psikologen” është ndalur tek politikanët dhe të fshehtat e tyre, të para këto nëpërmjet leximit të gjuhës së trupit.

Ekspertja e komunikimit Irena Myzeqari, së bashku me psikologen, Ervisa Lula, e cila është njëkohësisht dhe autore e këtij programi, janë ndalur fillimisht tek kryeministri Edi Rama e më pas tek ish-kryeministrit Berisha, kreu i opozitës Lulzim Basha dhe kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Myzeqari ka interpretuar gjuhën e trupit të përdorur në disa pjesë pikante gjatë seancave parlamentare dhe jo vetëm kaq.

Ajo lexoi edhe ngjarjet që kanë bërë zhurmë mediatike si ajo e flirtit të mundshëm mes Ramës dhe ish-deputetes demokrate, Majlinda Bregu.

Apo përqafimeve të famshme tashmë të kryeministrit me presidenten kroate dhe kryeministren britanike./GSH/

<
>
Sequence-03.00_42_59_05.Still012 Sequence-03.00_41_27_05.Still011 Sequence-03.00_31_43_15.Still007 Sequence-03.00_27_45_24.Still006 Sequence-03.00_21_04_07.Still005 Sequence-03.00_16_35_02.Still008 Sequence-03.00_05_36_05.Still004 Sequence-03.00_03_29_00.Still003 Sequence-03.00_03_04_13.Still002
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Pas