Kryesore, Politika

Rama dhuron spektakël në Vjenë, shfaqet mbi motorin e policisë

Kryeministri i vendit ndodhet në Austri për bisedime në kudarin e hapjes së negocaiatve. Austria është një vend skeptik përsa i përket negociatave të Shqipërise për anëtarësimin në BE, por sot ka premtuar se do të jetë një mbështetës i fortë i vendit tonë.


Edi Rama ka postuar një fotografi në Facebook ku shfaqet mbi motor dhe e ka cilësuar si ‘photooftheday’.

 

PasPara

1 koment

  1. …te gjithe u nisen drejte Vijenes …!!!!
    S dihet pse shkojne politikanet shqiptar .. per tu takuar me Kancelarin Austriak Kurtz , me Presidentin serb Vuciq apo , edhe me njerin , edhe me tjetrin ..???

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas