Ekonomi

Rama bën lajmërimin për të gjithë fermerët pa pronësi në tokën e tyre bujqësore: Deri më 31 dhjetor…
               Publikuar në : 08:26 - 23/09/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në Facebook, ka bërë një ftesë për të gjithë fermerët që nuk kanë pronësi në tokat e tyre bujqësore.


Sipas Ramës ata duhet t’i drejtohen njësive vendore për plotësimin e formularit falas deri në 31 dhjetor të këtij viti.

POSTIMI I PLOTË

MIRËMËNGJES

dhe me këtë ftesë për të gjithë fermerët pa pronësi mbi tokën e tyre bujqësore, që të drejtohen pranë bashkisë apo njësisë së tyre administrative për të perfituar plotësimin falas të dosjes deri më 31 dhjetor, ju uroj një të dielë të bukur 

#eGjithëVëmendjapërJu


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas