Sociale

Radhë të gjata në Kapshticë, pala greke punon me dy sportele
               Publikuar në : 09:17 - 05/09/18 |
mapo.al

Radhë kilometrike në doganën greke.


Me dhjetëra emigrantë janë duke pritur prej disa orësh, të kryejnë procedurat nga policia greke.

Shkak i radhës fluksi i emigrantëve dhe mungesa e sporteleve.

Pala greke punon me dy sportele ne hyrje, të cilat nuk përballojnë dot fluksin që rritet orë pas orë.


Etiketa: , ,

loading...

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas