KMR

Qyteti jashtë betonizohet, por ky apartament në Tiranë nga brenda është ‘ulërimë’…
               Publikuar në : 18:48 - 15/08/18 |
mapo.al

I mobiluar me shije dhe i areduar sipas një stili modern italian, ky apartament në kryeqytet është vertët një nga më të bukurit që keni parë sëfundi.


Ai ndodhet në një prej lagjeve mu në qendër të Tiranës, dhe falë një pune të kujdesshme të arkitektit aredues, është stiluar me shumë finesë.

Një shtëpi e tillë do të ishte relaksuese dhe komode për cilin do, por pronarët e këtij apartamenti do të jenë vërtetë njërëz të lumtur.

“Mapo.al” sjellë këtë fotogaleri nga kjo shtëpi e veçantë në kryeqytet, për të dhënë edhe një model se si mund ta bëjë secili shtëpinë e ëndrave./Mapo.al/

<
>
39094225_10160857041015512_5455589140097662976_n 38963576_10160857040860512_4702618670881308672_n 38939041_10160857042270512_2798380439855693824_n 38920955_10160857040995512_5146097365865725952_n 38914336_10160857042260512_3706035208504475648_o 38897639_10160857042100512_8461893654036873216_o


Etiketa: , , ,

loading...
KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas