Sociale

Qytetarët denoncojnë shpyllëzimin në Tiranë-Elbasan

Banorët e fshatit Bërzhitë denoncojnë masakrën e pyjeve që po ndodh në buzë të autostradës Tirane–Elbasan.


Në “Ti Raporton”, në “Top Channel” banorët kanë dërguar pamje të masivëve me dru të prerë.

Ata kërkojnë ndërhyrjen e autoriteteve pasi sipas tyre prerja bëhet pa leje dhe rrezikon shpyllëzimin e kësja ane të rrugës./TCH/

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas