Sociale

Qytetarët denoncojnë shpyllëzimin në Tiranë-Elbasan


               Publikuar në : 16:07 - 08/05/18 |
mapo.al

Banorët e fshatit Bërzhitë denoncojnë masakrën e pyjeve që po ndodh në buzë të autostradës Tirane–Elbasan.


Në “Ti Raporton”, në “Top Channel” banorët kanë dërguar pamje të masivëve me dru të prerë.

Ata kërkojnë ndërhyrjen e autoriteteve pasi sipas tyre prerja bëhet pa leje dhe rrezikon shpyllëzimin e kësja ane të rrugës./TCH/


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas