Humor

Qeshni me lot: Nis sezoni kur burrat mërziten dhe gratë gëzohen


               Publikuar në : 23:26 - 04/12/18 |
mapo.al

Kjo galeri fotosh tregon se si e përjetojnë burrat sezonin festiv të fundvitit.


Për ta, blerjet nuk janë një kënaqësi e madhe.

Teksa gratë shijojnë pazarin nëpër dyqane, ata mezi presin që kjo gjë të mbarojë.

Këto foto janë mbledhur nga Bored Panda dhe do ju shkrijnë së qeshuri.

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15 20


Etiketa: , , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas