Humor

Qeshni me lot: Çfarë bëjnë të shkretët meshkuj që femrat të kenë foton perfekte


               Publikuar në : 12:43 - 01/08/18 |
mapo.al

Rrjetet sociale janë të mbushura me foto femrash nga më të bukurat.


Tashmë teknologjia e mundëson që të bësh foto kudo, madje me cilësi shumë të mirë.

Por një llogari në Instagram tregon se çfarë heqin meshkujt që të dashurat e tyre të bëjnë fotot e duhura.

Llogaria quhet “Boyfriends of Instagram”.

Disa prej imazheve më të bukura janë postuar nga Bored Panda.

Shihini më poshtë dhe shkrihuni së qeshuri.

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas