Humor

Qeshni këtë fundjavë: Kur natyra vendos të imitojë… Kim Kardashian


               Publikuar në : 11:09 - 25/03/18 |
mapo.al

Ajo ka format më seksi në botë.


Të pasmet e saj janë si një dardhë.

Bëhet fjalë për Kim Kardashian.

37-vjeçarja pretendon se gjithçka e ka natyrale.

Fotot e të pasmeve të saj kanë thyer disa herë rrjetin dhe Kardashian thotë se nuk ka asnjë implant.

Shumëkush ka tentuar që të imitojë format e saj.

Madje edhe natyra.

Jo më kot përdoren etiketimet ‘pjeshkë’ apo ‘dardhë’ për femrat seksi.

Shihni këtë koleksion fotosh dhe shkrihuni së qeshuri.

<
>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas