Humor

Qeshni dhe gajasuni me këta ‘rryçat’… pa flokë dhe pa tru…


               Publikuar në : 16:34 - 01/01/18 |
mapo.al

Një koleksion fotosh shumë qesharak është shpërndarë në internet së fundmi.


Fotot tregojnë meshkuj që u kanë rënë flokët dhe kanë vendosur që në “tokën e shpyllëzuar” të bëjnë tatuazhe.

Fytyra të ndryshme, kafshë dhe madje edhe zinxhirë janë disa nga vizatimet që këta burra do të mbajnë përgjithmonë në kokën e tyre.KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas