KMR

Qeni lihet i varur në mes të diellit të nxehtë

               Publikuar në : 21:25 - 26/06/18 |
mapo.al

Kjo video tronditëse tregon një qen të lidhur me zinxhirë dhe të varur në anën e një muri. Videoja është filmuar në Filipine dhe tregon qenin të lënë nën diellin flakërues.


Një fqinj e filmoi klipin duke treguar qenin e lidhur, duke mos pasur mundësi për t’u ulur jashtë shtëpisë së pronarit të saj në Lucena në provincën e Kalabarzonit.

Në vend të kësaj, qeni shihet duke “qarë”, i detyruar të durojë diellin e nxehtë të mesditës.

Një grua e tronditur shihet me sa duket duke u përpjekur të lajmërojë pronarin ndaj situatës së tmerrshme të qenit, por duket se pronari nuk është i shqetësuar.

Nemie Zaballero Caruruca, e cila filmoi klipin nga çatia, tha se kishte provuar ta çlironte vetë qenin, por e kishte pasur të pamundur.


Etiketa: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas