KMR

‘Qejfli uraganesh’/ Burri udhëton drejt Karolinës së Jugut për të sfiduar superstuhinë

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 13:10 - 16/09/18 |
mapo.al

Një burrë i cili u bë i famshëm duke sfiduar Uraganin Mathhew dhe Irma, i veshur vetëm me mbathje dhe me një flamur amerikan, e ka bërë sërish për herë të tretë.


Videoja tregon Lane Pittman, i cili mban në dorë flamurin amerikan, në Mrtyle Beach, South Carolina, të premten, duke sfiduar erën me shpwjtwsi 85km/orë të uraganit Florence.Në facebook ai shoqëron videon dhe mbishkrimin: “Ju jeni e vogël Florence!!! Burri nga Florida është këtu!!!”


Videoja ka marrë në pak kohë 119,000 viws.

Pittman që aktualisht jeton në Jacksonville, Florida, ka udhëtuar drejt Karolinës së Jugut për të realizuar videon e tij të re.

Uragani Florence që ka goditur pjesën lindore të Karolinës së Jugut dhe të Veriut ka shkaktuar deri tani 13 viktima.

foto galeri

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri


 


Etiketa: , , ,

Pas