KMR

Puthje të zjarrta plot pasion nën perëndimin e diellit… midis reve

Banorët e një qyteti kinez janë mahnitur nga një skenë hollivudiane dhe tepër romantike…


Por aktorët në këtë rast nuk ishin njerëz por retë në qiell.

Në fotot e shkrepura prej tyre shfaqen dy re në qytetin Shaoxing, ku masat bardhe e gri kishin formën e dy njerëzve, më saktë të një çifti mashkull e femër, që përqafohen e puthen përballë një perëndimi të bukur dielli.

<
>
1-30 2-32 3-29
PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas