ShowBiz

“Puthje dhe ledhatime”, vajza e Eli Farës publikon momentet intime krah të dashurit

               Publikuar në : 18:43 - 10/06/18 |
mapo.al

Jeta private e vajzës së Eli Farës, vijon të jetë mjaft e diskutuar në mediat elektronike.


Marina vijon të provokojë ndjekësit e saj në rrjetet sociale ku herë pas here publikon momente intime.

Së fundmi ajo ka pozuar krah të dashurit të saj duke shkëmbyer puthje.

<
>
marina marina_1505120409-1819052-1 marina-1 marina-2_1474931790-571187 marina-4 marina-5 marina-6 Marina-Fara (1) marina-fara (2) marina-fara Untitled-3-7-500x860 Untitled-4-5-500x488


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas