Media

‘Pushime on Top’ mbaroi, Ori Nebijaj zbulon vështirësitë e realizimit


               Publikuar në : 12:19 - 20/08/18 |
mapo.al

Pas disa javëve punë,  mbrëmjen e kaluar emisioni veror “Pushime on Top” mbylli siparin.


Nga e hëna në të dielë në ekranin e ‘Top channel”, Ori Nebijaj dhe Flori Gjini, kanë udhëtuar nëpër trojet shqiptare për të zbuluar destinacionet turistike më të bukura dhe herë pas here duke intervistuar personazhe publikë.

Image

Pas përfundimit me sukses, moderatorja e emisionit ka dërguar një mesazh falenderues për të gjithë stafin dhe mbështetjen publike.

Ndër të tjera ajo shkruan: “I falenderoj të gjithë që mundësuan realizimin maksimal të çdo sekondi transmetim dhe xhirime në det, në mal, në shi apo 40 gradë temperaturë. Ishte një super eksperiencë…”

Image

 


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas