Kryesore

Ups! Publikoi fotot nudo të aktores seksi, ja si e pësoi “hacker”-i amerikan…


               Publikuar në : 12:55 - 30/08/18 |
mapo.al

Një 26-vjeçar nga Konektikati i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, i cili u fut në më shumë se 200 llogari iCloud të yjeve të Hollivudit, është dënuar me 8 muaj burg.


George Garofano postoi në rrjet foto nudo të Jennifer Lawrence, Kirsten Dunst dhe Kate Upton, pasi i kishte marrë ato nga llogaritë iCloud.

Sipas “Connecticut Post”, pasi të dalë nga burgu, “hacker”-i do të jetë për 3 vite në liri të mbikqyrur dhe do të bëjë 60 orë punë për komunitetin.

Publikimi i fotove nudo të yjeve të Hollivudit u bë në vitin 2014.

<
>
24-11-2015-scene_di_nudo_di_jennifer_lawrence 320317_celebgate_ jennifer_lawrence jennifer-lawrence Jennifer-Lawrence_www.fakenudepictures.com_ Jennifer-Lawrence-leaked-fappening-Celebrity-Leaks.net-66 jennifer-lawrence-nude Jennifer-Lawrence-nude-photos-hottest-pics-sexy-GIFs-32 skynews-jennifer-lawrence_4236906 Young-Jennifer-jennifer-lawrence-38975686-310-397


Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas