ShowBiz

Publikohet video kompromentuese e Albi Nakos dhe Aurela Hoxhës

Aurela Hoxha këtë vit është konkurente në spektaklin “Dance With Me”.


Si rrjedhojë, konkurentët kalojnë më tepër kohë me njëri tjetrin si dhe me koreografin Albi Nako.

Këtë të fundit Aurela e ka kapur mat në ambientet e “Albi Bako Dance” me fshesë në dorë teksa po fshinte sallën.

“Albi çfarë po bëje”?, e ngacmon modelja me shaka duke e “kërcënuar” se do ta hidhte videon.

Por Albi është treguar tip sportiv duke e pranuar atë që po bënte si dhe hedhjen e videos në Instastorie.

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas