ShowBiz

Publikohet video e moderatores, krejtësisht e zhveshur dhe mes petale trëndafilash

Një video e publikuar në rrjetet sociale e moderatores sexy ka befasuar.


Këngëtarja Rezarta Shkurta ka realizuar një set mjaft sensual për moderatoren Roza Lati. Roza feston ditëlindejn dhe enkas për këtë ditë ajo shfaqet kaq senuale dhe provokuese në të njëjtën kohë.

Krejtësisht e zhveshur dhe e mbuluar me petale trëndafili Roza ka turbulluar rrjetin. Më provokuese nuk e kishim parë Rozën më parë. /Gazeta Express/

 

PasPara

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas